Kullanım Koşulları

Bu sitede; Üye & kullanıcı & sayfa sahiplerinin içerikleri ( Üye & kullanıcı & sayfa sahibi içerikleri: Resim & görsel & fotoğraf gibi materyaller, içerik yazıları, talep ve teklifler ) dışındaki site kullanıcılarına sunulan hizmetler, yazılım, içerik ve görsel materyaller Talepse.com'a aittir ve site'nin yasal sahibi Talepse Bilgi Yazılım ve Tasarım Teknolojileri'dir. Site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi de yine Talepse.com'a aittir.

Talepse.com; Sitede yer alan veya alacak olan kategorileri, bilgileri, formları, sayfa içeriklerini ve kullanım koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Talepse.com; İşbu kullanım koşullarını gerektiğinde yasal mevzuatlar dikkate alarak da değiştirebilir. Değişiklikler talepse.com sitesinde yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

Talepse.com site hizmetlerinden yararlanan ve siteye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Talepse.com tarafından mevcut ve değişecek kullanım koşulları hükümlerini kabul etmiş sayılmaktadır.

Talepse.com; Site içerisindeki tüm üye ve kullanıcıların profil & hesap & sayfa bilgilerinin doğruluğundan sorumlu değildir. Ayrıca; Talep, teklif ve ilan içeriklerinden, ürün ve hizmet bilgilerinden bu sayfaları oluşturan, içerikleri giren üye ve kullanıcılar sorumludur.

Taleplerde ve ilanlarda, profil & hesap & üye sayfalarında kullanılan resim & görsel & fotoğraf gibi materyallerin ve içerik yazılarının hak sahibi & kullanım hakkı & telif hakkı gibi başlıklarındaki yasal ve etik sorumluluğu üyenin & sayfa sahibinin kendisine aittir ve talepse.com sorumlu tutulamaz.

Taleplerin, ilanların ve üye & kullanıcı sayfa içeriklerinin; Yasal, etik ve site kurallarına uygun olması konusunda yüksek derecede hassas davranılmakta, uygun olmayan taleplere ve ilanlara onay verilmemektedir. Gerekli ve uygunluğu şüphe uyandıran durumlarda ise içerikler kaldırılmaktadır.

Talep sahiplerinin; taleplerinde, ilanlarında ve üye sayfalarında belirttiği herhangi bir bilgi veya görselin gerçeği yansıtmadığını ya da bir kullanıcının, profil & hesap & sayfa bilgilerinin doğru olmadığını düşünüyorsanız bu durumları lütfen bize bildiriniz.