Gizlilik Sözleşmesi

Talepse.com kullanıcıları sitemizde aşağıdaki işlemleri yapabilmektedir;
Üyelik başvurusu ve üyelik iptali,
Profil & hesap & üye sayfaları oluşturabilme ve bunları güncelleyebilmekte,
Profil & hesap & üye sayfaları içerisinde iletişim ve adres bilgilerini, sosyal medya hesap sayfa linklerini, eposta adreslerini ve web sitelerinin isimlerini kendi tercihleri olarak gösterebilmekte,
Profil & hesap & üye sayfaları içerisinde ürün ve hizmet kategorileri oluşturup bu kategori başlıkları altında ürün ve hizmet sergileyebilmekte,
Talep ve ilan oluşturup diğer talep ve ilanlara teklifler verebilmekte,
Diğer üyelere ve talep & ilan sahiplerine özel mesajlar gönderebilmekte ve mesaj alabilmekte,
Resim galerileri ve referans listeleri oluşturabilmekte,

Üye, sayfa, ilan ve talep takipi yapabilmektedir.

Yukarıdaki bu işlemler içerisinde bulunan;
Profil & hesap & üye sayfaları içerisinde iletişim, telefon, gsm numaralarını, adres bilgilerini, sosyal medya hesap sayfa linklerini, eposta adreslerini, web sitelerinin isimlerini yayınlama ve üyelik sayfasından özel mesaj alabilme özellikleri üyenin kendi tercihidir. Bu bölümleri kendi isteği doğrultusunda hesabında Üyelik & Profil Yönetimi başlığı altından kapayabilir ve açabilir. Gizlilik ayarlarını yönetebilir.

Talepse.com; profil & hesap & üye sahibinin üyelik, iletişim ve IP bilgilerini resmi kurumlardan gelebilecek yasal ve zorunlu talepler dışında bir üçüncü kişi veya kurum ile paylaşmaz.

Resmi kurumlardan gelebilecek yasal ve zorunlu talepler dışında, üyenin yönetebildiği Gizlilik Ayarlarına bağlı olarak sitede ve kendi profil & üye & hesap sayfasında açık olarak görünen ve paylaşılan, iletişim, telefon, gsm numaralarının, adres bilgilerinin, sosyal medya hesap sayfa linklerinin, eposta adreslerinin ve web sitelerinin isimlerinin diğer site ziyaretçileri tarafından görüntülenmesi, farklı amaçlar ile talepse.com dışında mecralarda kullanılması üyenin kendi sorumluğu altındadır. Talepse.com oluşabilecek şikayet ve memnuniyetsizliklerden yasal ve etik olarak sorumlu değildir.

Talepse.com içerisinde bulunan tüm aktif profil & hesap & üye sayfalarına ait içerikler, kayıtlar, ilan ve talepler STANDART ve PREMIUM ÜYELİK sürecince talepse.com tarafından saklanacaktır. Bir yıl boyunca hiç bir veri girişi ve işlem yapılmayan profil & üye & hesap sayfaları tüm içerik ve verileriyle beraber talepse.com tarafından silinecektir. Ayrıca; profil & üye & hesap sayfası sahibi kişi veya kurum kendi tercihi ile Üyelik İptali işlemi yapabilir. PREMIUM ÜYELİKLERE ait profil & üye & hesap sayfaları, PREMIUM ÜYELİK süresinin bitiminden sonra STANDART ÜYELİK seviyesine inecektir.

Talepse.com üyelerinin; Ticaretin olmazsa olmazları olan, ürün ve hizmetlerini sergileyebilmesi, bireysel ve kurumsal firma tanıtımılarını yapabilmesi, ürünlerini ve ürettiklerini satabilmesi ve üyenin ulaşılabilir olabilmesi için kurulmuştur.

Üyelik işlemi yapan ve bireysel veya kurumsal olarak profil & hesap & üye sayfası oluşturan tüm kullanıcılar
Gizlilik Sözleşmesini, Site Kullanım KoşullarınıTalep & Teklif & İlan Sözleşmesini ve Talep & Teklif & İlan Koşullarını kabul etmiş olur.