Neden Talepse ?

 
Hemen Üye Olun

 

 

Bursada Hurda Veya İkinci El Beyaz Eşyayarınızı Nakit Alıyoruz

#293

06-01-2018

07-01-2019

Osmangazi / Bursa

 

Bursa Hurda Osman..

Sayfasına Git
 
Talep
 
Acil İlan
 
VIP Sayfa
Bu ilan için teklif verebilirsiniz. İlan sahibine mesaj gönderebilirsiniz. Bu ilanı takip listenize ekleyebilirsiniz. İlan sahibini arayabilirsiniz.

 
İlan Detayları

Osmanoğulları Hurda Geri Dönüşüm

Bursada Hurda Veya İkinci El Beyaz Eşyayarınızı Değerinde Ve Nakit Alıyoruz

Osmanoğulları hurda ve geridönüşüm 1986 yılında Bursa ,da mesleki faaliyetine seyar olarak başladı 1993 yılında bursa osmangazi,de koğukçınarda küçük bi dükkanda OSMANOĞULLARI firmamızı kurarak hurda,demir,bakır,aliminyum,sarı,çinko,paslanmaz,plastik,ve geridönüştürülebilen hurda diye nitelendirdiğimiz malları alıp satmaya perakende toptan olmak üzere fayliyetine devam etmiştir 2001 yılından sonra iş potansiyelini geliştirerek makineleşmeye ve hedef kitlelerle rekabet edebilmek için paketleme piresi makas iş makineleri vinç ağtopotlu vinç forklift damperli kamyom araçlarıyla işine her geçen gün bir yenisini eklemiş bulunmaktadır 2004 yılından sonra 1000 mt hurdacılar ve geridönüşümcüler sitesinde dükkanımızda ve izmir yolunda 22.km de 6000 mt depomuzla ,ikinci el makina,alım satımı,kurtarıcılık ve forklift alım satımı,ikinci el tank tanker,konteynır alım satımı,yaparak uzmanlaşan elamanlarımızla işimize verdiğimiz değeri müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak amacıyla hizmetlerimizi yapmaktayız
Osmanoğulları hurda ve geridönüşüm olarak müşterilerimizin ve çalıştığımız firmaların memnuniyeti bizim için en önde gelen pirensibimizdir.

Her güne bir adım önde başlamayı kendine ilke edinen Osmanoğulları hurda ve geridönüşüm sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.
BİZİM İÇİN
ALDATILAN HER MÜŞTERİ KAYBOLAN BİR SERVET DEMEKTİR

 
İlanlar

İlan Tarihi: 06-01-2018 / #293

 

Bursa Hurda Osman..

Sayfasına Git
 
Talep
 
Acil İlan
 
VIP Sayfa

 
Site Kullanım Ve Talep & Teklif & İlan Koşulları