Talep & Teklif & İlan Koşulları

Talepse.com; Site içerisindeki tüm üye ve kullanıcıların profil & hesap & sayfa bilgilerinin doğruluğundan sorumlu değildir. Ayrıca; Talep, teklif ve ilan içeriklerinden, ürün ve hizmet bilgilerinden bu sayfaları oluşturan, içerikleri giren üye ve kullanıcılar sorumludur.

Taleplerde, ilanlarda ve profil & hesap & üye sayfalarında kullanılan resim & görsel & fotoğraf gibi materyallerin ve içerik yazılarının hak sahibi & kullanım hakkı & telif hakkı gibi başlıklarındaki yasal ve etik sorumluluğu üyenin & sayfa sahibinin kendisine aittir ve talepse.com sorumlu tutulamaz.

Taleplerin, ilanların ve üye & kullanıcı sayfa içeriklerinin; Yasal, etik ve site kurallarına uygun olması konusunda yüksek derecede hassas davranılmakta ve uygun olmayan taleplere onay verilmemektedir. Gerekli ve uygunluğu şüphe uyandıran durumlarda ise içerikler kaldırılmaktadır.

Talep ve ilan sahiplerinin taleplerinde ve üye sayfalarında belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını ya da bir kullanıcının, profil & hesap & sayfa bilgilerinin doğru olmadığını düşünüyorsanız bu durumları lütfen bize bildiriniz.