Görüntülenme Sayısı

Bugün | Bu Ay | Toplam

 
27 | 548 | 17735      

99 Takipçi


  Telefon : 02242487248

 
İletişim

Börekçi Sezgin Usta Cafe Ve Pastaneleri

Adres : Yunuseli Mah. Fuat Kuşçuoğlu Cad. No: 151/A
Börekci Sezgin Usta

Telefon : 2242487248

Şehir : Bursa / Osmangazi

Gsm : 5383392221

Eposta : hira_birsen@hotmail.com

 
Dilim Pastalarımız

Çikolatalı Muzlu Rulo Pasta

 

Çikolatalı Muzlu Rulo Pasta

#5271

Ürün sahibine mesaj gönderebilirsiniz.

 
Ürün Detayları

Çikolatalı Muzlu Rulo Pasta

 
Tüm Ürünler

 
Site Kullanım Ve Talep & Teklif & İlan Koşulları

talepse.com; Site içerisindeki tüm üye ve kullanıcıların profil & hesap & sayfa bilgilerinin doğruluğundan sorumlu değildir. Ayrıca; Talep, ilan ve teklif içeriklerinden, ürün ve hizmet bilgilerinden de bu sayfaları oluşturan, içerikleri giren üye ve kullanıcılar sorumludur.

Taleplerde, ilanlarda ve profil & hesap & üye sayfalarında kullanılan resim & görsel & fotoğraf gibi materyallerin ve içerik yazılarının hak sahibi & kullanım hakkı & telif hakkı gibi başlıklarındaki yasal ve etik sorumluluğu üyenin & sayfa sahibinin kendisine aittir ve talepse.com sorumlu tutulamaz.

Taleplerin, ilanların ve üye & kullanıcı sayfa içeriklerinin; Yasal, etik ve site kurallarına uygun olması konusunda yüksek derecede hassas davranılmakta ve uygun olmayan taleplere onay verilmemektedir. Gerekli ve uygunluğu şüphe uyandıran durumlarda ise içerikler kaldırılmaktadır.

Talep sahiplerinin taleplerinde, ilanlarında ve üye sayfalarında belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını veya bir kullanıcının, profil & hesap & sayfa bilgilerinin doğru olmadığını düşünüyorsanız bu durumları lütfen bize bildiriniz.