Neden Talepse ?

 
Hemen Üye Olun

 

 

16 Yılımıza Özel Tüm Hizmetlerimizde %50 İndirim Ünlü Kuaför

#240

30-11-2017

01-12-2018

Çarşı / Osmangazi / Bursa

 

Ünlü Kuaför Bursa..

Sayfasına Git
 
Acil
 
VIP Sayfa
Bu hizmet ilanı için teklif verebilirsiniz. Hizmet ilanı sahibine mesaj gönderebilirsiniz. Bu hizmet ilanını takip listenize ekleyebilirsiniz. İlan sahibini arayabilirsiniz.

 
Hizmet İlanı Detayları

Ünlü Kuaförden Muhteşem Kampanya  16 Yılımıza Özel Tüm Hizmetlerimizde %50 İndirim
HEMEN ARAYIN
 
Uzun yıllardır sektöründe profosyonel olarak faliyet gösteren ÜNLÜ KUAFÖR ;uzman kadrosuyla kişiye özgü saç tasarımları yaratmaktadır.Amacının mükemmeli uygulamak ve dünyadaki gelişmeleri takip etmek olduğunu belirten,Ünlü Kuaför işletmecisi Ömer Özgün,bu ilkesinden taviz vermeden yaratıcılığına devam etmektedir.
 
Meslek yaşamına güzel sanatlara olan ilgisi ve yenilikçi ruh anlayışının hakim olmasıyla adım atan ve çok değerli ustaların kendisini yetiştirmesiyle geliştiren Ömer Ünlü kısa sürede başarılı işletmeler arasında yer aldı.
 
1962 yılından itibaren faaliyet gösteren 'Ünlü Kuaför'ün 1998-99 döneminden beri işletmeciliğini yapmaktadır.Salonun rahat ve estetik görünümü dikkat çekerken müşteri memnuniyeti,kalite ve hijyenin ön planda tutulduğu görülmektedir.Uzman kadrosu ve mode
araç-gereçleriyle bir çok alanlarda başarılar elde etmiştir.
 
 
İki yıl önce Bursa Kuaförler Odasının düzenlediği' Miss Kontes'saç saç şovu yarışmasında aldığı ödülle bursa saç şovu ekibine katılmaya hak kazanmıştır.Bundan sonraki süreç Ömer ÜNLÜ için yaratıcılığını madalyonlarla birleştirme dönemi olmuştur.Bir çok yerde yapılan ulusal ve bölgesel yarışmalarda ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.buradan İzmir'de gerçekleştirilen Uluslar arası gelin saçı yarışmasında 2,lik ödülünü alarak gelin adayları için tercih noktası haline gelmiştir.
 
 
Yine 27/30 mayıs tarihleri arasında Makedonya'da düzenlenen 'Uluslar arası ülke saç şovu'nda Türkiye'yi tek başına temsil etmiştir.18 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilen,3 gün süren Uluslar arası saç şovunda iki dalda DÜNYA 1,LİK ödülünü alarak gurur kaynağımız olmuştur.
 
 
Kariyerine kariyer katan Ömer ÜNLÜ en son gururuda 2008 de Ukrayna'nın başkenti KİEV'de düzenlenen bir çok ülkenin katıldığı ' THE CRYSTAL ANGEL' yarışmasında yükselen kanat adını verdiği saç modelleriyle yüksek fantazi dalında 1,lik ödülüne layık görülmüştür.Başarıda mütevazi olmayan ÜNLÜ,aynı yarışmanın kesim dalında 3.lük ödülü alarak kariyer hedefini dünya ya taşımıştır.
 
 
Farklılığını bölgesel ve Uluslar arası çapta kanıtlayan Ömer Ünlü VİZAJİST KUAFÖR olma özelliğinide taşıyarak yaratıcılığını eğitimle pekiştirmiştir.
 
 
Güzellikte çekiciliğin,saçta değişimin profosyonel noktası ÜNLÜ KUAFÖR her sezon saç modasının öncülüğü ile siz müşterilerini bekliyor.

 
Hizmet İlanları

İlan Tarihi: 30-11-2017 / #240

 

Ünlü Kuaför Bursa..

Sayfasına Git
 
Acil
 
VIP Sayfa

 
Site Kullanım Ve Talep & Teklif & İlan Koşulları